7 Zasad profesjonalnego działania

1. Bądź wierny produktom firmy

Produktem firmy Global InterGold, z którą współpracujemy, jest złoto inwestycyjne w sztabkach z czterech wybranych rafinerii. Kupując sztabki w sklepie internetowym Global InterGold robimy obrót w firmie, wspieramy swój biznes, budujemy swoją wiarygodność.

Na spotkaniach z klientami mów z entuzjazmem o złocie, pokaż sztabki, opowiedz jak współpraca z Global InterGold zmieniła twoje życie, jak może zmienić życie każdego człowieka.

2. Przestrzegaj założeń systemu

Jeśli chcesz odnieść długofalowy sukces, musisz opierać się na systemie, czyli metodzie, która jest sprawdzona i skuteczna. To samo powielą później osoby, które zaprosisz do współpracy.

Niektórzy próbują różnych metod, rozpraszając w ten sposób swoją uwagę i koncentrując się na rzeczach, które nie przynoszą efektu. Nie daj się złapać w tę pułapkę.

3. Bierz udział we wszystkich wydarzeniach

Wydarzeń i spotkań w naszej firmie jest wiele. Obecność na nich to obowiązek każdej osoby, która poważnie traktuje współpracę. Szczególnie cenne są spotkania otwarte prowadzone przez liderów, a także międzynarodowe spotkania w Monachium powiązane z międzynarodowymi targami złota.

Oficjalne wydarzenia są jak klej, który spaja twój biznes.

4. Dokształcaj się

Bierz udział w szkoleniach, obserwuj rynki, poznaj dokładnie funkcjonowanie sklepu Global InterGold. Będziesz dzięki temu czuł się pewnie, rozmawiając z ludźmi i zyskasz wiarygodność.

5. Bądź wiarygodny

Marketing sieciowy to biznes opierający się na relacjach, a one z kolei opierają się na zaufaniu.

Aby zdobyć i utrzymać czyjeś zaufanie, musisz być wiarygodny.

Wiarygodność to uczciwość, to dotrzymywanie słowa, to punktualność, to wywiązywanie się ze swoich zobowiązań, to mówienie prawdy, to etyka w działaniu.

6. Ustal określoną ilość rozmów w tygodniu

Ustal, ile spotkań dziennie jesteś w stanie zrobić i trzymaj się tego planu. Zobowiąż się przed samym sobą, że wykonasz tę pracę.

7. Wyznacz sobie czas na rozwój osobisty

Twój biznes rozwija się tak szybko jak ty. W miarę rozwoju będziesz pozyskiwał nowe umiejętności. Wyznacz sobie konkretny czas na rozwój osobisty i trzymaj się go. Dopilnuj, aby ostatnie informacje jakie przyswajasz przed snem miały pozytywny wydźwięk.