Jak wybrać najlepszą firmę MLM?

Rynek rozwija się codziennie i każdego dnia są tworzone nowe sposoby zarabiania pieniędzy. Skąd masz wiedzieć, czy dokonujesz dobrych wyborów, czy raczej popełniasz błąd? W jaki sposób możesz wybrać firmę, która spełni Twoje oczekiwania, nie licząc jedynie na łut szczęścia?

Sprawdzaj najlepsze firmy MLM i dokonaj właściwego wyboru!

o1

Co myślisz, gdy słyszysz o firmach MLM? Istnieje wiele rozbieżnych opinii na temat tego sposobu pracy. Niektórzy ludzie natychmiast myślą o oszustwach, piramidach finansowych i marnotrawstwie pieniędzy, podczas gdy inni zwracają uwagę na dobre zarobki i wczesną emeryturę.

 

Skąd taka różnica poglądów?

Z jednej strony, negatywne opinie pojawiają się częściowo dlatego, że firmy te dają szansę na nierealne zarobki, a jednocześnie nie wymagają specjalistycznej wiedzy ani dużych umiejętności – to coś, do czego wielu ludzi nie jest przyzwyczajonych. Dlatego postrzegają firmy MLM jako niepewne.

Z drugiej strony, niektórzy ludzie szukają pomysłów na biznes oraz dodatkowego dochodu, chcą zbudować aktywa na emeryturę, być swoim własnym szefem, zarządzać swoim czasem lub po prostu chcą rozpocząć nową karierę, aby rozwijać się zawodowo i osobiście.  W marketingu sieciowym widzą jedyną możliwość osiągnięcia swoich celów.

 

Kto ma rację, a kto nie?

To zależy od firmy. Rzeczywiście, niektóre firmy mogą oszukiwać. Jednak dobry marketing wielopoziomowy jest uczciwym i legalnym sposobem na dodatkowy dochód. Niektórzy sądzą, że potrzeba wykształcenia ekonomicznego lub wielkiego doświadczenia, aby potrafić wybrać właściwą firmę i nie dać się nabrać. Prawda jest taka, że do tego nie potrzebujesz ani specjalistycznej wiedzy, ani lat doświadczenia, to też nie zależy od Twojej płci, wieku ani statusu społecznego. Kluczem jest poznanie sposobów na odróżnienie firm MLM, które są naprawdę wartościowe od tych, które takie nie są.

o2

 

Jak oddzielić ziarna od plew?

  • Doświadczenie

Po pierwsze, upewnij się, że firma ma co najmniej 4-letnie doświadczenie na rynku. W ten sposób unikniesz inwestowania swoich pieniędzy i czasu w firmy, które nie działają na rynku długo. Większość firm MLM upada w ciągu pierwszych 2 lat. Doświadczenie również musi iść w parze z dobrą reputacją. Kto chciałby współpracować z firmą, której nikt nie ceni?

  • Produkt

Produkt jest kluczem do Twojego sukcesu. To musi być coś, co jest zawsze na czasie i sprawdzone. Nie zbudujesz długotrwałych przychodów jeśli produkt szybko wychodzi z mody. Im większy rynek – tym lepiej. To musi być także produkt atrakcyjny, do którego podejdziesz z pasją i podzielisz się nim ze swoimi potencjalnymi klientami.

  • Technologia

Wykorzystywanie Internetu jako narzędzia marketingowego jest ważnym aspektem. Każda firma powinna nadążać za technologią, aby ludzie mogli łatwiej pracować, mieli możliwość pracy z domu i znalezienia większej ilości klientów, a także aby mieli więcej możliwości dla ich działalności.

  • Dochód

Niektóre firmy MLM przedstawiają ideę zarobku w jedną noc, inne twierdzą, że to wymaga wielu lat – od 10 w gorę – by zacząć zarabiać na wyższym poziomie. W rentownych spółkach, które stawiają realne cele i wymagania, w przypadku pracy zgodnie z systemem możesz osiągnąć sukces w ciągu średnio 1-3 lat. Dowiedz się, w jaki sposób są rozdzielane przychody pomiędzy klientów i szefów firmy oraz jak duży procent z tego idzie na wynagrodzenia dla prezesów firmy.

  • Opinie

I ostatnie, ale nie mniej ważne – nie ma lepszego sposobu, dowiedzieć się o firmie, niż wysłuchać opinii klientów. Każdej z wyżej wymienionych rzeczy możesz się dowiedzieć bezpośrednio od osób związanych z daną firmą.

o3

 

 

Według statystyk, klienci spółki Global InterGold są najbardziej zadowolonymi z jej działalności – jako firma spełnia wszystkie wymagania. Firma posiada ponad doświadczenie na rynku światowym, a produktem jest złoto! Metal szlachetny sprawdzony – od wieków jest symbolem bogactwa. Jaki produkt może być bardziej wiarygodny dla firmy działającej na rynku od lat?

Ponadto, firma opracowała najlepszy system marketingowy, który dzieli przychody z klientami i regularnie dostarcza narzędzi, które pozwolą im stworzyć ich własne rezerwy złota.

o4

tłum. Teamgold.eu