Otwarcie nowego sklepu Global InterGold w st. Petersburgu

Ceremonia uruchomienia sklepu internetowego Global InterGold zakończyła się uroczystą kolacją.

Sklep Global InterGold oferuje swoim klientom możliwość zakupu sztabek złota oraz program zarobkowy. Możliwości te rosną i stają się coraz bardziej popularne wśród osób, które nie boją się przejąć inicjatywy w swoim życiu oraz w pełni wykorzystać możliwości rynku.

Ceremonia otwarcia sklepu Global InterGold odbyła się 20 czerwca w Sankt Petersburgu podczas uroczystego obiadu w jednej z najbardziej luksusowych restauracji na łodzi – River Lounge.

GIG_St.Peter_2015_Day-3_River-Lounge_-51

Niespodzianki dla gości imprezy

Na pokładzie łodzi goście mogli skosztować najbardziej wykwintnych potraw oraz podziwiać panoramę miasta. Wszystko przy dźwiękach saksofonu. I to nie był koniec niespodzianek!

Po posiłku, na dachu łodzi, jeden z najlepszych DJ-ów połączył siły z saksofonistą i zachęcili ludzi do tańca. Później, po zadokowaniu, goście mieli szansę obejrzeć spektakularny pokaz sztuczek, żonglerki i ognia. Po show goście powrócili do deserów i innych specjałów przygotowanych przez szefa kuchni.

GIG_St.Peter_2015_Day-3_River-Lounge_-10

Co nas czeka w przyszłości?

Otwarcie sklepu internetowego Global InterGold było pierwszą z serii zaplanowanych imprez. Taki start i poprawa podejścia do sprzedaży sztabek złota inwestycyjnego było możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu na rynku złota, a także dzięki wyczerpującym badaniom oraz wykorzystaniu nowoczesnych technologii.

Solidne podstawy Global InterGold doprowadzą klientów na całym świecie do zamożnej przyszłości!

Oryginał artykułu: globalintergold.com

Tłumaczenie: teamgold.eu