Praca w grupie = sukces

Ile razy patrzyłeś na swój stół zleceń i dopadała Cię frustracja? Bo nie znałeś ludzi, z którymi tam byłeś, bo wydawało Ci się, że wszystko jest tylko na Twojej głowie, że nie masz znikąd wsparcia… To może zdołować. Jednak najczęściej sytuacja nie jest wcale taka straszna, jak się wydaje. Wystarczy zmienić swój sposób myślenia.

Dlatego dziś proponujemy Ci wyzwanie – przestań myśleć, że jesteś sam, zacznij szukać wsparcia w grupie.

Klienci Global InterGold znajdują się w komfortowej sytuacji, ponieważ system stołów umożliwia pracę grupową.

Stół zamówień, na którym się znajdujesz to Twój zespół. Jeśli będziecie pracować wspólnie, sukces przyjdzie do Was szybciej, niż się spodziewacie.

Czasem jest tak, że znajdujesz się na stole razem z osobami, które znasz – bezpośrednio lub pośrednio. Czasem jednak są to osoby obce. Jednego możesz być jednak pewien – każdej z nich zależy na zdobyciu bonusu za rekomendację, a do tego potrzebne jest wykonanie określonej pracy w celu zamknięcia stołu zamówień. I to ułatwi wspólna praca w grupie. Jak to zrobić?

  1. Przede wszystkim skontaktuj się z osobami, które są z Tobą na tym samym stole zamówień. Jeśli znasz ich adres Skype lub numer telefonu – nie ma problemu. Może się jednak zdarzyć, że nie masz do nich żadnego kontaktu. Tutaj z pomocą przychodzi firma Global InterGold – wystarczy, że klikniesz na login danej osoby na Twoim stole zamówień, a otworzy się opcja, umożliwiająca wysłanie wiadomości do niej. Skontaktuj się z nią i ustalcie wspólnie działania.
  2. Praca w grupie oznacza podjęcie pewnych wspólnych działań. Możecie umówić się na Skype, aby ustalić strategię zamknięcia stołu zamówień. Ważne, aby każdy czuł się odpowiedzialny za wykonanie pracy – tutaj liczy się zaangażowanie.
  3. Dobrym sposobem jest robienie wspólnych spotkań czy prezentacji w gronie osób, które są na jednym stole zamówień. Mogą to być spotkania na żywo lub przez Skype. Jeśli spotkania z potencjalnymi nowymi klientami Global InterGold będą robione w ten sposób, to dzięki temu nowa osoba zobaczy, że ma wsparcie nie tylko jednej osoby – tej, która ją zaprosiła – ale i całej grupy. To przynosi rewelacyjne rezultaty.

Nawet największy ciężar, jeśli podzielić go na mniejsze części, nie będzie tak przytłaczający. Podobnie jest z Twoją pracą – trudne zadanie wykonane przy wsparciu grupy staje się lżejsze, łatwiejsze i przyjemniejsze.