Relacja z Open Day Global Intergold (Warszawa, 20.02.2016)

Spotkanie Otwarte z Global Intergold przeszło już do historii.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania i gratulujemy prelegentom za przygotowanie i zaprezentowanie doskonałych treści szkoleniowych. Szczególne podziękowania należą się organizatorce, Elżbiecie Glapa, za świetnie przygotowanego spotkania.

A oto co działo się w ubiegłą sobotę:

  1. Elżbieta Kowalik, lider z Poznania, zaprezentowała wykład, przybliżający nam rynek złota. Jako doradca finansowy przedstawiła ten temat w sposób rzeczowy, konkretny, pokazując, że dziś jest najlepszy czas na złoto.
  2. Piotr Glapa, Lider IV pozycji, w dynamiczny sposób przybliżył klientom program partnerski i tabele zleceń.
  3. Halinka Maciejewska, Lider z III pozycji, w ujmujący sposób wyjaśniła system pracy. Swoje wypowiedzi wsparła osobistym przykładem, pokazują,c jak jej życie zmieniło się dzięki działaniom w Global Intergold.
  4. Elżbieta Glapa, Lider z V pozycji, pokazała jak działa i jak prowadzi spotkania. Swoje wypowiedzi wzbogaciła dowcipami, powodując wzrost endorfin u uczestników.
  5. Jan Tomiak, autor książek motywacyjnych, od niedawna klient, przyjechał aż ze Szwajcarii, aby przedstawić nam wykład dotyczący zarządzania czasem.
  6. Jacek Minkiewicz przedstawił  wykład, pokazujący rozwój branży marketingu sieciowego na przestrzeni 70 lat, pokazując tym samym, że nasze działania wpisują się świetnie w trend rynkowy.

Smaczne jedzenie i piękny hotel dopełniły całości. Takie spotkania są źródłem wiedzy, inspiracji i motywacji. Tego nie znajdziemy na webinarach.

Nie może Cię zabraknąć na następnych szkoleniach!