Teamgold.eu – Twoje wsparcie w pracy

Strona teamgold.eu to nie tylko źródło artykułów, które mogą zainspirować, zmotywować lub przekazać dawkę wiedzy. To także miejsce, gdzie znajdziesz narzędzia przydatne w codziennej pracy.

Artykuły

Tym, co jest najważniejsze na stronie, są artykuły. Co kilka dni pojawiają się nowe. A jaka jest ich tematyka? Piszemy o wszystkim, co jest związane z pracą w Global InterGold – o złocie, o wydarzeniach w firmie, o tym jak współpracować z nowymi klientami itp. Znajdziesz tutaj także artykuły, które motywują, inspirują i pomagają w codziennej pracy.

Artykuły podzielone są na kategorie, dzięki czemu możesz wybrać tylko te, które Cię interesują. A jeśli któryś Ci się spodoba, to możesz się podzielić nim ze znajomymi na Facebooku lub Twitterze.

Jeśli napisałeś lub napisałaś jakiś artykuł i chcesz, aby pojawił się on na teamgold.eu – napisz na adres akademiateamgold@gmail.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego, który znajdziesz w górnym menu pod nazwą „Kontakt”. A może masz pomysł na artykuł? Też skontaktuj się z nami J

Materiały do pracy

W menu pod nazwą „Materiały do pobrania” znajdziesz pliki, które pomogą Ci w pracy. Możesz je zapisać na dysku komputera, tabletu lub telefonu komórkowego, by mieć je zawsze pod ręką. A jeśli wolisz tradycyjne wersje – pliki są gotowe do wydrukowania. Cały czas pracujemy nad nowymi materiałami, które usprawnią Twoje działania.

Kalendarz

Jeśli nie wiesz jak wejść na webinar, jeśli zastanawiasz się, kto prowadzi prezentację danego dnia i o której godzinie – zajrzyj do kalendarza. Znajdziesz tam nie tylko rozpiskę godzinową, ale także – po kliknięciu na dane wydarzenie – linki do pokoju konferencyjnego, imię i nazwisko prowadzącego oraz wszystkie najważniejsze informacje.

W kalendarzu mogą się także znaleźć wszystkie wydarzenia związane z Global InterGold, jakie dzieją się na terenie Polski – eventy, prezentacje na żywo, większe spotkania. Jeśli organizujesz coś takiego i chcesz poinformować innych – napisz do nas, a umieścimy informację o wydarzeniu w kalendarzu.

Subskrypcja

Możesz otrzymywać informację o nowościach na stronie prosto na swoją skrzynkę e-mail. Na dole strony znajdziesz pole zapisu na subskrypcję. Wystarczy, że podasz swój adres e-mail i zatwierdzisz chęć otrzymywania powiadomień. Bądź na bieżąco!

Kontakt

Kiedy coś nie działa na stronie tak jak trzeba lub masz ciekawy pomysł i chcesz się z nim podzielić, możesz napisać mail na adres akademiateamgold@gmail.com lub użyj formularza kontaktowego, który znajdziesz w zakładce „Kontakt”.